Po co jest ta strona?
Strona została zaprojektowana jako portal pomagający  w samodzielnym podróżowaniu. Może nie jest szczególnie trudno znaleźć w Internecie czego szukamy, ale potem powstaje kwestia nawiązania kontaktu, rezerwacji, bariery językowej, płatności i na końcu zaufania. Portal przedstawia duży wybór usług, w lokalnych cenach, zaufanym zespole, pomaga też w kontakcie zlecenia i co najważniejsze w płatnościach.

Co tu znajdziesz?

Znajdziesz tu najpotrzebniejsze usługi do samodzielnego podróżowania. W zależności czy interesują cię zabytki, duże miasto, plaża czy ekoturystyka, zawsze znajdziesz tu hotel+ dojazd+ wycieczkę. Dajemy Ci możliwość rezerwacji dowolnego hotelu ale również są takie które polecamy.  Znajdziesz tu ofertę transferu miedzy miastami, lotniskiem. Naszym niewątpliwym atutem jednak jest duży wybór jednodniowych wycieczek w najciekawszych miejscach.
jak korzystać z tej strony ?
Już na stronie głównie zamieściliśmy ofertę wycieczek+ hoteli+ transportu, które to prosimy z nami rezerwować. Nie ma problemu przy zamówieniu tylko jednej usługi. Gdy wybierzesz usługę wycieczki musisz dokonać  miejsca ponieważ a następnie wybierz dokonać wyboru. W zakładce hotele masz opcje wyboru  dowolnego hotelu lub takiego który polecamy. Transport podzieliliśmy na międzymiastowy, transfer do lotniska, granicy oraz transport podczas zwiedzania.
Rezerwacje formy płatności 
Rezerwacji należy dokonywać przez platformę z rozsądnym wyprzedzeniem. Staramy się tez dobierać zlecenia krótkoterminowe w miarę możliwości. Można tez skontaktować się z nami. Najbardziej wygodnym jest dla nas płatność PayPal. Jest to płatność stosowana na naszej platformie automatycznie. Staramy się też wprowadzić bardziej korzystne płatności jak Revolut oraz Giełda Tokeneo.
Skontaktuje się z nami
Prosimy o kontakt mailowy lub też każdym innym komunikatorem jak whatsapp, viber, podany przez nas w stopce oraz w zakładce skontaktuj się z nami w menu. Proszę w oczekiwaniu na odpowiedź uwzględnić różnice czasowe.