7 Dni Phnom Penh via Kompong Thom do Angkor Wat - 7 Days

wwww444

KOD: OSO-23

Kliknij powyżej

Zapoznaj się z Trasą i Opisem wycieczki. Co zawarte jest w cenie? Z zasadami zleceń oraz szczegółami przyjmowania Państwa rezerwacji. Wszystkie istotne informacje znajdują się w zakładkach powyżej. Osoby składające zamówienia z rozsądnym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo

Proces zakupu usługi

Wybierz dzień w zakładce kalendarza obok i kliknij. Następnie wpisz ilość osób w grupie (minimum 2 osoby) Cena zależy od liczby osób w grupie. Po otrzymaniu kalkulacji kliknij funkcje „Book now”. Ostatnia strona zawiera formularz do płatności PayPal. Gdybyś miał wątpliwości na temat płatności to więcej informacji znajdziesz powyżej w zakładce Regulamin Zleceń

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem lub Whatsapp albo każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu. Informacje jak skontaktować się z nami znajdziesz na stronie główniej w zakładce skontaktuj się z nami lub w stopce strony.

https://www.tourradar.com/t/136851#p=6_

Day 1

Po przybyciu na lotnisko Po Chen Tong zostajesz powitany i przeniesiony do hotelu.

Stolica Phnom Penh była kiedyś uważana za najpiękniejsze miasto Indochin.

Mimo niedawnej burzliwej historii nadal zachowuje duży urok.

Wycieczka po mieście zapoznaje nas z głównymi atrakcjami Phnom Penh.

Prywatne kwatery Pałacu Królewskiego są teraz domem dla rodziny królewskiej i dlatego są bardzo blisko publiczności.

Na północnym terenie pałacu znajduje się Srebrna Pagoda, najświętsza świątynia w kraju.

Wspinamy się również na małe wzgórze, aby odwiedzić legendarny Wat Phnom i podziwiać fantastyczny widok na okolicę.

Day 2

Zwiedzanie Phnom Penh rozpoczyna się od wizyty w Muzeum Narodowym, które poświęcone jest wyłącznie sztuce i rzeźbie khmerskiej.

Większość eksponatów pochodzi z okresu Angkor od IX do XV wieku, ale niektóre pochodzą z IV wieku.

Przechodzimy do jednego z tętniących życiem otwartych rynków w mieście, Psar Toul Tom Pong, zwanych „rosyjskim rynkiem”, gdzie wszystko i wszystko jest na sprzedaż!

Nie można pominąć

Muzeum Więzienia Tuol Sleng i słynnego „Killing Fields” Choeung Ek.

Wizyta w tych zabytkach zapewnia głęboki wgląd w bolesne krwawe rządy Czerwonej Khmerów.

Wychodząc z miasta odwiedzamy Tonle Bati z Ta Prohm i świątynią Prasat Yeay Peo.

O / N w Phnom Penh.

Day 3

Wyprawa lądowa rozpoczyna się, gdy opuszczamy miasto i przechodzimy przez największy rosnący obszar kauczukowy w Kambodży do Kampong Cham.

Głęboki kontrast bujnej roślinności i czerwonej powierzchni bazaltowej gleby jest niesamowity przez cały czas. Po przyjeździe do Kampong Cham odwiedzamy piękną francuską architekturę kolonialną i Wat Nokhor ze starożytną świątynią i nowoczesną pagodą.

Następujący cel naszej podróży to Kongpong Thom. Po drodze zatrzymujemy się w Phnom Pros i Phnom Srei, dwóch wzgórzach, których nazwy zostały przetłumaczone jako „wzgórze mężczyzn” i „wzgórze kobiet”. Po zameldowaniu się w hotelu odwiedzamy pobliskie wioski i wspinamy się na 980 kroków na szczyt

Phnom Santuk, aby podziwiać imponujący zachód słońca nad okolicami.

Day 4

Wczesnym rankiem rozpocznij jazdę do archeologicznego widoku Sambor Prei Kuk, który jest usiany setkami świątyń w stylu przed angkor.

Warunki drogowe są bardzo złe, ale spektakularna sceneria starożytnych ruin, z mieszaniną świątyń i lasu, sprawia, że ​​trudy są warte zachodu. Jedziemy drogami do Siem Reap, mijając uroczą okolicę Khmerów.

Miasto Siem Reap jest naszą bazą wypadową do zwiedzania znanych na całym świecie świątyń starożytnego miasta Angkor, w którym znajduje się stolica potężnego imperium Khmerów od 802 r. Do 1350 r.

To wspaniałe i rozległe miejsce rozciąga się przez gęstą dżunglę na obszarze 60 mil kwadratowych.

O / N w Siem Reap.

Day 5

Dziś spędzamy cały dzień na zwiedzaniu cudownych starożytnych ruin z

Południową Bramą Angkor Thom, która słynie z serii gigantycznych ludzkich twarzy wyrzeźbionych w kamieniu, imponującej Świątyni Bayon, Royal Enclosure, Phimeanakas, Elephant Terrace, Terrace Króla Trędowatego oraz największej i najbardziej kompletnej świątyni

Angkor Wat. To architektoniczne arcydzieło zostało zbudowane w XII wieku i zajmuje powierzchnię około 210 hektarów. Spacerujemy wokół tego masywnego gmachu, widząc liczne galerie z kolumnami, bibliotekami, pawilonami, dziedzińcami i stawami pełnymi wody odbijającymi wysoką świątynię.

O / N w Siem Reap.

Day 6

Pokryta dżunglą świątynia Ta Prohm to niesamowity widok. Istnieją ogromne drzewa figowe i gigantyczne pnącza, które obejmują się w kamiennych fundamentach budowli, sprawiając wrażenie, że ludzkie stworzenie zostaje odzyskane przez potężne siły natury.

Eksplorujemy to arcydzieło, a także niektóre okoliczne świątynie, w tym Banteay Kdei, Sra Srong, Ta Keo, Thommanon i Chau Say Tevado.

Wielki tor z świątyniami Preah Khan, Kravan, Neak Pean, Krol Ko, Ta Som, East Mebon i Pre Rup jest również odwiedzany tego popołudnia, zanim pójdziemy na wzgórze Phnom Bakheng, aby zobaczyć spektakularny zachód słońca nad tymi piaskowcowymi zabytkami.

O / N w Siem Reap.

Day 7

Po śniadaniu wyruszamy w krótki rejs po jeziorze Tonle Sap, największym naturalnym akwenie Kambodży (jeśli czas na to pozwala).

Doświadczenie jest wspaniałe, gdy mijamy pływającą wioskę, przyjazne dzieci na małych łódkach i rybaków w pracy.

Podróż kończy się po przeniesieniu na lotnisko Siem Reap w celu wyjazdu.

WLICZONE W CENĘ

 • Zakwaterowanie w pokoju
 • Phnom Penh: Salita Hotel (Superior Room) www.salitahotel.net/ or similar ones
 • Kompong Thom: Glorious Hotel (Superior Room) www.glorioushotel.asia/ or similar ones
 • Siemreap: Cheathata Angkor Hotel (Deluxe Room) www.angkor.ctaangkorhotel.com/ or similar ones.
 • Przewodnik angielskojęzyczny
 • Śniadania w hotelu
 • Prywatny Transport

NIE WLICZONE W CENĘ

 • Loty międzynarodowe nie są wliczone.
 • Ubezpieczenie podróżne nie jest wliczone
 • Wydatki personalne niezwiązane z wycieczką
 • wizy
REZERWACJA
Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.
PRZEDPŁATA.
Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.
CENA
Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.
From $ 1,190
per LICZBA DOROSŁYCH OSÓB

Trip Facts

 • Podane ceny dotycząj 1 osoby. Przy 3 osobach i wiecej udzielamy rabatu grupwego. Bez 40% przedpłat zlecenia nie są przyjmowane pozostałe 60% przyjmujemy przy spotkaniu.

WAŻNE !!!

W przypadku akceptacji twojej  płatności  otrzymasz  dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał drugiego emaila od nas po zatwierdzoniej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie od nas personalnalne