3 Dni Siem Reap i Angkor Wat Klasyczna wycieczka - 1 Day

angkor-wat-temple[1]

KOD: OSK-21

Kliknij powyżej

Zapoznaj się z Trasą i Opisem wycieczki. Co zawarte jest w cenie? Z zasadami zleceń oraz szczegółami przyjmowania Państwa rezerwacji. Wszystkie istotne informacje znajdują się w zakładkach powyżej. Osoby składające zamówienia z rozsądnym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo

Proces zakupu usługi

Wybierz dzień w zakładce kalendarza obok i kliknij. Następnie wpisz ilość osób w grupie (minimum 2 osoby) Cena zależy od liczby osób w grupie. Po otrzymaniu kalkulacji kliknij funkcje „Book now”. Ostatnia strona zawiera formularz do płatności PayPal. Gdybyś miał wątpliwości na temat płatności to więcej informacji znajdziesz powyżej w zakładce Regulamin Zleceń

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem lub Whatsapp albo każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu. Informacje jak skontaktować się z nami znajdziesz na stronie główniej w zakładce skontaktuj się z nami lub w stopce strony.

https://www.tourradar.com/t/173202#p=14_

Day 1

Po przybyciu na lotnisko Siem Reap nasz przewodnik spotka cię przy bramce wyjściowej, a on i kierowca pomogą ci z bagażem przed udaniem się do hotelu.

W zależności od godziny przyjazdu możesz w tym momencie zdecydować o dodaniu dodatkowej wycieczki.

Uwaga: Ujawnianie ubrań, takich jak szorty i spódnice powyżej kolan i nagich ramion, jest zabronione w świętych miejscach i świątyniach. W religijnych datach buddyjskich górna wieża (poziom 3) świątyni Angkor Wat jest zamknięta.

SIEM REAP

„Siem Reap znajduje się w północno-zachodniej Kambodży i jest najbliższym miastem słynnych na całym świecie świątyń Angkor. Stolica prowincji nazywa się również Siem Reap i znajduje się na południu prowincji, nad brzegiem jeziora Tonle Sap, największego rezerwatu słodkiej wody w całej Azji Południowo-Wschodniej. Jest to wyluzowane, piękne miejsce na pobyt podczas zwiedzania świątyń i oferuje najlepsze z obu światów między obserwowaniem życia w Kambodży a korzystaniem z udogodnień nowoczesnych usług i rozrywki.

Chociaż Świątynie są głównym „miejscem przyciągania” w tym obszarze, można znacznie więcej doświadczyć, podróżując nieco dalej w tym regionie. „

Day 2

Dzień dobry Kambodży! Po wystawnym śniadaniu kontynuujemy ekscytację wprowadzeniem do „Świątyń”…. PEŁNY DZIEŃ –

Najważniejsze wydarzenia w Angkor Jest rano o 8:30 rano z holu hotelu, gdy wyruszasz w podróż przez historię Angkor.

Pierwszym przystankiem jest Brama Południowa (z ogromnymi posągami przedstawiającymi ubijanie oceanu mleka), starożytną stolicą Angkor Thom pod koniec XII wieku, a następnie do świątyni Bayon, która jest wyjątkowa ze względu na 54 wieże ozdobione uśmiechniętymi twarzami Sover 200 Avolokiteśvary,

Baphuon jest jak sztuczna góra, która niedawno ponownie otworzyła się po latach renowacji, Royal Enclosure, Elephants Terrace i Terrace of the Leper King.

Następnie przejdź do popularnej świątyni Ta Prohm, która jest nowoczesną nazwą świątyni w Angkor, zbudowanej w stylu Bayon, głównie na przełomie XII i XIII wieku, ale prawdopodobnie bardziej znana z tego, że nakręcili film Tomb Raider .

Tradycyjny obiad w Kambodży w lokalnej restauracji. Teraz przejdź do „głównego wydarzenia” wspaniałej świątyni Angkor Wat. Zbudowany za panowania króla Suriawarmana II na początku XII wieku,

Angkor Wat został zbudowany, aby reprezentować górę Meru, hinduską / buddyjską ojczyznę bogów.

Wewnątrz świątyni ściany pokryte są kamiennymi rzeźbami, płaskorzeźbami. To zapiera dech w piersiach… więc nie spiesz się, robiąc zdjęcia i oglądając.

Przeniesiesz Cię do hotelu. Zjedz obiad na własny rachunek.

WIECZÓR – Jako specjalny ostatni wieczór w Siem Reap, kierowca zabierze Cię z hotelu i zabierze na pokaz w cyrku kambodżańs

Day 3

Ciesz się końcowym śniadaniem w hotelu.

Po śniadaniu w hotelu około godziny 8:30 wyruszasz do jeziora Tonle Sap, gdzie odkryjesz różne aspekty działalności pływających miejscowości: hodowla krokodyli, hodowla ryb, przygotowanie operacji połowowych, tradycyjna medycyna, sklepy z łodziami, domy duchów, pływające szkoły, itd.

Czas pozwalający na wizytę w rzemieślniku D’Angkor, ustanowionym w celu wspierania sztuki i rzemiosła kambodżańskiego oraz pomagania młodym ludziom w znalezieniu pracy w lokalnych wioskach poprzez kontynuowanie praktyki sztuki tradycyjnej.

Odkryj, jak powstają rzeźby w drewnie i kamieniu, lakierowanie, złocenie i jedwabne obrazy (Standardowy czas wymeldowania 12:00).

Następnie przeniesiesz się na lotnisko przed wylotem.

WLICZONE W CENĘ

 • Zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym typu Twin / Triple
 • 3 * City River Hotel
 • 4 * A Somadevi Angkor Resort & Spa
 • 4 * B Lotus Blanc Resort
 • Przewodnik angielskojęzyczny
 • Śniadania w hotelu
 • Prywatny Transport

NIE WLICZONE W CENĘ

 • Loty międzynarodowe nie są wliczone.
 • Ubezpieczenie podróżne nie jest wliczone
 • Wydatki personalne niezwiązane z wycieczką
 • wizy
REZERWACJA
Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.
PRZEDPŁATA.
Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.
CENA
Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.
From $ 290
per LICZBA DOROSŁYCH OSÓB

Trip Facts

 • Podane ceny dotycząj 1 osoby. Przy 3 osobach i wiecej udzielamy rabatu grupwego. Bez 40% przedpłat zlecenia nie są przyjmowane pozostałe 60% przyjmujemy przy spotkaniu.

WAŻNE !!!

W przypadku akceptacji twojej  płatności  otrzymasz  dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał drugiego emaila od nas po zatwierdzoniej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie od nas personalnalne