Scuba Diving- Koh Rong Samloen - 1 Day

diver44

KOD     RDD-013

Kliknij powyżej

Zapoznaj się z Trasą i Opisem  wycieczki. Co zawarte jest w cenie? Z zasadami  zleceń oraz szczegółami przyjmowania Państwa rezerwacji. Wszystkie  istotne informacje znajdują się  w zakładkach powyżej. Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo

Proces zakupu usługi

Wybierz dzień  w  zakładce  kalendarza obok  i kliknij. Następnie wpisz ilość osób w grupie (minimum 2 osoby) Cena zależy od liczby osób w grupie. Po otrzymaniu kalkulacji  kliknij funkcje „Book now”. Ostatnia strona zawiera formularz do płatności PayPal. Gdybyś miał wątpliwości na temat płatności to więcej informacji znajdziesz powyżej w zakładce Regulamin Zleceń

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem lub Whatsapp albo każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu. Informacje jak skontaktować się z nami znajdziesz na stronie główniej w zakładce skontaktuj się z nami lub w stopce strony.
https://www.tripadvisor.com.au/Attraction_Review-g1808558-d3606997-Reviews-Koh_Rong_Dive_Center-Koh_Rong_Koh_Kong_Province.html
Day 1

Nasze codzienne nurkowania i większość naszych treningów odbywa się wokół wysp Koh Rong, Koh Koun i Koh Rong Sanloem.

Prowadzimy specjalne wycieczki na odległe wyspy Koh Tang, Koh Prins i Condor Reef, ale ze względu na odległość do tych miejsc nurkowych oraz warunki wiatrowe i pogodowe nie jesteśmy w stanie zaoferować tego rodzaju wycieczek na co dzień.

Nasza niestandardowa łódź nurkowa „Heng Heng” jest bezpieczną i wygodną łodzią odpowiednią dla maksymalnie 20 nurków.

Nasza załoga łodzi pomoże Ci przygotować się, wejść i wyjść z wody i zapewnić Ci bezpieczeństwo przez cały czas.

Najlepszy sezon do nurkowania w Kambodży to pora sucha, mniej więcej od listopada do maja.

Mimo to robimy to, co robimy najlepiej i nurkujemy przez cały rok. Również poza sezonem w Kambodży mogą być spektakularne nurkowania!

Jedna wyprawa nurkowa – od 14:00 do 16:00

60 USD

Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu nie jest wliczone

Nurkowanie nocne – od 17:30 do 19:30

60 USD

Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu i podwodnej latarki nie jest wliczone

Pakiet sześciu nurkowań

200 USD

Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu i podwodnej latarki nie jest wliczone

Odświeżanie (odświeżanie teorii oraz nurkowanie z krótkimi umiejętnościami)

15 USD

Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu nie jest wliczone.

Wycieczka na daleką wyspę – od 08:00 do 18:00

170 USD

Cena obejmuje dwa nurkowania na jednej z zewnętrznych wysp (Koh Tang, Koh Prin, rafa Condor), lunch, herbatę, kawę i wodę, owoce i ciastka na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu nie jest wliczone.

Dodatek za podróż na daleką wyspę

80 USD

Zostanie dodany do ceny pakietu podczas dołączania do dalekiej wyspy

Nocna wycieczka

80 USD

Cena obejmuje dwa nurkowania na jednej z zewnętrznych wysp (Koh Tang, Koh Prin, rafa Condor), zakwaterowanie na łodzi, lunch, herbatę, kawę i wodę, owoce i ciastka na pokładzie. Wypożyczenie sprzętu i podwodnej latarki nie jest wliczone.

WLICZONE W CENĘ

  • Certyfikowany instruktor
  • Sprzęt do nurkowania
  • Kamizelki ratunkowe
  • 1x 45 min / 1 godz. Miejsc do nurkowania
  • Wielojęzyczny przewodnik
REZERWACJA
Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.
PRZEDPŁATA.
Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.
CENA
Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

From $ 60
per LICZBA DOROSŁYCH OSÓB

Trip Facts

  • Podane ceny dotycząj 1 osoby. Przy 3 osobach i wiecej udzielamy rabatu grupwego. Bez 40% przedpłat zlecenia nie są przyjmowane pozostałe 60% przyjmujemy przy spotkaniu.

WAŻNE !!!

W przypadku akceptacji twojej  płatności  otrzymasz  dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał drugiego emaila od nas po zatwierdzoniej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie od nas personalnalne