Rangun, Bagan, Inle Lake, Mandalay 9 dni

KOD BMM 215

Kliknij powyżej

Zapoznaj  się z zakładkami powyżej. Zaczynając od planu do kalkulacji i płatności, proces jest automatyczny. Pozwala to na samodzielny zakup, do czego zachęcamy.  W zakładkach tych znajdziesz wskazówki  jak to zrobić bez problemu. Znajdziesz tam co oferujemy w jakiej cenie oraz czego wymagamy.

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem, Whatsapp lub  każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu w zakładce #kontakt nas# lub w stopce na stronie głównej.

Day 1 :

Po krótkim powitaniu, nasz przewodnik przewiezie nas do hotelu , gdzie będzie można odpocząć. W późnych godzinach popołudniowych, odwiedzimy Shwedagon Pagoda, która jest nie tylko wizytówką Birmy, ale także rzadkim skarbem sztuki orientalnej. Będziesz zafascynowany efektem parady kolorów świątyni, kiedy połysk zanikającego słońca i zostanie zastąpiony przez odbite światło nocy. Powitalny obiad z pokaz tańca serwowane będzie w elegancką restaurację. Wyżywienie: kolacja Zakwaterowanie: Sule Shangri-La Hotel

Day 2 :

Tego dnia pokażemy najbardziej odwiedzane miejsca w Rangunie. Nasz pierwszy przystanek to Pagoda Kyaukhtatgyi, która jest również znana jako Chauk Htat gyi Buddy. Dalej udamy sie do do Sule Pagoda, która znajduje się w samym środku centrum miasta. Następnie spacer w Maha Bandoola Parku, gdzie stoją w stylu kolonialnym budynki, w tym budynek Sądu Najwyższego oraz ratusza. Poczuj atmosferę tętniącego życiem Indian Town oraz Chinatown. Zakończymy dzień wizyta w Bogyoke Aung San Market (UWAGA: Jest zamknięta w każdy poniedziałek). Można tu znaleźć różne rzeczy od małych upominków do dobrego rzemiosła, tekstyliów i żywności.
Posiłki: śniadanie, obiad Noclegi: Sule Shangri-La Hotel

Day 3 :

W godzinach porannych udamy sie samolotem do Baganu. Po przyjeździe, nasz miejscowy przewodnik będzie czekał, aby odprowadzić cię do hotelu. Udamy sie z wizyta w w tętniącym życiem rynku lokalnym w Nyaung U. Potem zabierzemy Cię do Shwezigon Paya i Htilominlo Pahto. Siakjamuniego, Shwezigon Paya jest jednym z czterech świętych stup w Birmie . Uważa się również ja za prototyp niemal wszystkich pagód w kraju. Htilominlo Pahto jest również jednym z największych świątyń w Baganie. Będziemy mieć przerwę w warsztacie laku.Po czym udamy się do świątyni w Gubyaukgyi Temple (jednej, w pobliżu miejscowości Myinkaba). Dzisiejsze zwiedzanie zakończymy mogli zobaczyc Shwesandaw Pagod i podziwiać wspaniały widok na zachód słońca.
Posiłki: śniadanie, lunch Zakwaterowanie: Bagan Thiripyitsaya Sanctuary Resort.

Day 4 :

Dziś odbędziemy podróż z Bagan do góry Mount Popa, wygasłego wulkanu na którego szczycie stoi świątynia. Ze względu na to ze świątynia jest domem NAT duchów, Mount Popa jest popularnym miejscem pielgrzymek dla Birmańczyków. Podróż z Bagan trwa około półtorej godziny i pozwali nam cieszyć się wspaniałymi widokami na okolicę. Zatrzymamy się w małej miejscowości i aby spotkać się z miejscowymi ludźmi. Można zdecydować się i podjąć wyzwanie, aby wspiąć się 777 kroków do sanktuarium na szczycie Mt. Popa. Zjemy obiad w Popa Mountain Resortm, ktory znajduje się na przeciwnej górze i dostarcza niesamowitego widoku na piękne okolice. W naszej drodze powrotnej do Baganu odwiedzimy warsztaty cukru palmowego. Posiłki: śniadanie, lunch
Zakwaterowanie: Bagan Thiripyitsaya Sanctuary Resort

Day 5 :

W godzinach porannych weźmiemy lot do Mandaly. Po przyjeździe i spotkaniem z lokalnym przewodnikiem transfer do hotelu. Zwiedzanie zaczniemy od wizyty w klasztorze Mahagandayon w Amarapura. Założony w 1914 roku, klasztor posiada największą liczbę mnichów w Birmie. Po obiedzie idziemy odwiedzić Sikong Nunnery aby zobaczyć zycie religijne zakonnic. Nasza wycieczka zakończy się na moście U Bein gdzie weźmiemy przejażdżkę łodzią po jeziorze Taungthaman o długości 1,2 km, U Bein most jest najdłuższym i najstarszym tykowymowym mostem na świecie. Będziemy podziwiać widoki i będziemy mieli możliwość zrobienia kilku wspaniałych spektakularny zdjęć na zachód słońca. Posiłki: śniadanie, lunch Zakwaterowanie: Sedona Hotel Mandalay

Day 6 :

Po śniadaniu weźmiemy przyjemny jednogodzinny rejs po drugiej stronie rzeki Ayeyarwaddt, gdzie przybędziemy do starożytnego miasta Mingun . Będziemy badać masywna niedokończona Pagoda Mingun , co miała być największa stupa w Birmie. Nie daleko od pagody, zobaczymy ogromny dzwon Mingun . Dzwon ten jest drugim pod względem wielkości dzwonem na świecie po dzwonie na Kremlu Jednak, przeciwieństwie do rosyjskigo ten pęknięty dzwon może dzwonić. My także odwiedzimy pobliska Pagoda Settawya i Hsinbyume Obie świątynię są w kolorze białym i sa bardzo fotogeniczne.

Następnie wróćmy do Mandalay, aby kontynuować zwiedzanie w pagody Mahamuni . Jest to najbardziej czczona świątynia w Mandalay. Następnie udamy się do Shwenandaw Kyaung (znany również jako klasztor Golden Pałace ). Ten stary teak klasztor był kiedyś częścią Królewskiego Pałacu w Mandalay. Jego zawiłe drewniane rzeźby są tam po prostu niesamowite. Końcowym przystankiem będzie Pagoda Kuthodaw i Mandalay Hill. Uważana za “największa książka świecie”, Kuthodaw Pagoda zachowuje 729 marmurowe płyty z pismem buddyjskim, co jest naprawdę atrakcja. Kiedy będziemy na wzgórzach Mandalay Hill, zobaczymy miasto z lotu ptaka przy zachodzie słońca Posiłki: śniadanie, lunch Zakwaterowanie: Sedona Hotel Mandalay.

Day 7 :

ransfer na lotnisko i lot do Heho . Po przyjeździe, weźmiemy sceniczną jazdę (około 1 godzina), po jeziorze Inle Lake i zameldujemy się w hotelu. Wkrótce po tym, odwiedzimy Pagoda Oo Phaung Daw, która jest jednym z najważniejszych i najbardziej świętych miejsc w okolicy. Pięć małych złotych posągów Buddy w wewnątrz tej świątyni są całkowicie pokryte złotem przez wiernych. Następnie udamy się na zwiedzanie lokalnej wioski, aby poznać ich tradycyjny sposobu wytwarzania produktów z jedwabiu i wyroby żelaza. Reszta popołudnia jest wolna . Posiłki: śniadanie, lunch
Zakwaterowanie: Novotel Jezioro Inle Myat Min

Day 8 :

Zapraszamy na śniadanie w hotelu. W godzinach porannych mamy zaplanowana przyjemna podróż po jeziorze Inle Lake. Na naszej drodze do portu, odwiedzimy lokalny rynek. Rejs statkiem na spokojnym jeziorze Inle jest bardzo przyjemnym doświadczeniem. Zobaczymy osobliwy sposób, w jaki lokalni rybacy poruszają swoje łodzie. Sposób wiosłowania jedna noga jest specjalną wizytówką jeziora Inle Lake. Później trafimy do wioski Indein Village. Tutaj możemy zobaczyć kilka nienaruszonych starożytnych ruin. Dodatkowo podczas wędrówki możemy zaobserwować autentyczne zycie wiejskie. Powrót do hotelu. Posiłki: śniadanie, lunch
Zakwaterowanie: Novotel Jezioro Inle Myat Min

Day 9 :

W godzinach porannych, pojedziemy na lotnisko Heho i weźmiemy lot do Rangunu. W dniu przyjazdu przewodnik będzie towarzyszył nam do hotelu, gdzie można będzie odpocząć. Popołudniu dalsze zwiedzanie miasta lub wizyta w Sakura tower. Posiłki: śniadanie, lunch oraz.

WLICZONE W CENĘ

  • Transport.
  • Hotel + Sniadania
  • Przewodnik angielsko języczny.
  • Woda butelkowana.

NIE WLICZONE W CENĘ

  • Bilety wstępu.
  • Lunch
  • Obiady

Proces zakupu usługi

Od planowania, kalkulacji do płatności, cały proces jest automatyczny i pozwala na samodzielny zakup. Dlatego w tej zakładce znajdziesz porady jak to zrobić bezproblemowo. Proces jest bardzo prosty i logiczny. Rozumiemy jednak że wymaga klarownego opisu.

Planowanie

Wybierz kraj, usługę i miejsce. Każda strona usługi posiada parę zakładek. Znajdziesz w nich opis usługi, co ona zawiera. Czyli, co oferujemy ? W zakładce regulamin usługi znajdziesz zasady przyjmowania zleceń, których przestrzegania wymagamy.

Kalkulacje

Wybierz dzień w kalendarzu i zaznacz liczbę osób. Cena powinna pokazać się na końcu automatycznie. Po wciśnięciu funkcji “Book Now”, pokaże się szczegółowa kalkulacja. Jeżeli ją akceptujesz przejdź do funkcji płatności. Rabat grupowy dotyczy wycieczek i transportu, jeżeli nie znajdziesz tej funkcji, to znaczy że tej usługi nie dotyczy.

Płatności

Wybierz swój rodzaj  płatności- Paypal, karta lub każdą inną która jest uwzględniona. Następnie wpisz informacje płatnika potrzebne do procesu płatności. Nasza platforma jest zweryfikowana przez  agenta płatności do otrzymania płatności i nie przechowujemy informacji.

Potwierdzenie

Po zaakceptowaniu przedpłaty dostaniesz dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał emaila od nas po zatwierdzonej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie personalne.

Odrzucenie

       

 Jeżeli płatność nie została zaakceptowana, standardowo sprawdź prawidłowość informacji, które podałeś lub wybierz inna formę płatności. Korzystamy z usług standardowych agencji płatności, dlatego nie mamy wpływu na akceptacje poza propozycji  innej.

Disclaimer

Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo. Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winy klienta przedpłata nie jest zwracana.

REZERWACJA

Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem  lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.

PRZEDPŁATA.

Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.

CENA

Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

Disclaimer

 Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winny klienta przedpłata nie jest zwracana.

From $ 1,795
/ LICZBA DOROSŁYCH OSÓB
From $ 20
/ LICZBA DZIECI
From $ 50
/ OPIEKUN KIEROWCA WSTAW 1 LUB BEZ ZOSTAW 0

Trip Facts

  • Podane ceny dotycząj 1 osoby. Przy 3 osobach i wiecej udzielamy rabatu grupwego. Bez 30 % lub 40% ( zależy od kraju ) przedpłat zlecenia nie są przyjmowane. Pozostałą kwotę przyjmujemy przy spotkaniu. na miejscu.

WAŻNE !!!

W przypadku akceptacji twojej  płatności  otrzymasz  dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał drugiego emaila od nas po zatwierdzoniej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie od nas personalnalne