Rangun, Bagan, Jęzioro Inle 7 dni

KOD BOM 214

Kliknij powyżej

Zapoznaj  się z zakładkami powyżej. Zaczynając od planu do kalkulacji i płatności, proces jest automatyczny. Pozwala to na samodzielny zakup, do czego zachęcamy.  W zakładkach tych znajdziesz wskazówki  jak to zrobić bez problemu. Znajdziesz tam co oferujemy w jakiej cenie oraz czego wymagamy.

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem, Whatsapp lub  każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu w zakładce #kontakt nas# lub w stopce na stronie głównej.

Po przybyciu na lotnisko w Rangun, spotkanie z naszym przewodnikiem i transfer do hotelu. Po zameldowaniu się w hotelu i orzeźwieniu, zaczniemy wycieczkę w Ranun . Najpierw odwiedzimy Sule Pagoda, która jest w centrum miasta. Legenda mówi, że Pagoda liczy sobie 2000 lat Następnie udamy sie na pieszą wycieczkę do urokliwej i ciekawej okolicy centrum z z jej starymi kolonialnymi budynkami. Obszar ten jest naprawdę odzwierciedleniem szczególnej tożsamość miasta które było centrum brytyjskiej koloni. Odwiedzimy Bogyoke Aung San – centralny rynek Rangun z ciekawą kolekcją lokalnego rękodzieła.
Wieczorem zobaczymy Shwedagon Pagoda. Masywna i wspaniała i ozdobiona zlotem Shwedagon Pagoda (100 wysokiej m), jest jednym z cudów świata. Została zbudowana 2500 lat temu i zawiera relikwie, a mianowicie włos Buddy.Posiłek: non Zakwaterowanie: Hotel w Yangon

Day 2 :

Tego dnia odwiedzimy Rangun, dawniej znany jako Yangon. Imponujące dziedzictwo kolonialne sprawia ze Rangun jest jednym z najbardziej fascynujących i autentycznych stolic Azji Południowo-Wschodniej. Wycieczka rozpocznie sie od kolonialnego Centrum. Po czym udamy się z wizyta do Pagoda Chaukhtatgy a nastepnie Sule Pagoda. Następnie odwiedzimy Swedaw Pagoda (z reliktem zęba Buddhy), Kabar Aye ( Swiatynia Światowego Pokoju), oraz Muzeum Mahapasana jaskini, w której odbywają się Synody buddyjskie.
Zatrzymamy się na sesje zdjęciową w Karaweik Hall, ukształtowanej na wzór barki a mieszczącej się na jeziorze Kadawgyi . Odbędziemy spacer po Bogyoke (Scotts) z jego setkami rękodzieła i klejnotów i przejdziemy do najstarszej chińskiej świątyni Rangun pagody Botahtaung. Następnie odwiedzimy świątynię Shwdegon. Ta masywna w kształcie dzwonu pagoda wzrasta prawie 100 metrów. Przechadzając po tejwspaniałej konstrukcji bedziemy mijac dziedzińce, stupy, dzwony, świątynie wizerunki Buddy i Nocleg w Yangon.

Day 3 :

Transfer na lotnisko i krotki lot do Bagan (1 godzina 20 minut latania). Dotrzemy do lotnika w NyaungU, Po powitaniu przez naszego przewodnika, transfer do hotelu i krotki odpoczynek. Zaczynamy całodniowe zwiedzanie rynku w Nyaung-oo aby zobaczyć sposobów życia okolicznych mieszkańców. Po czym udamy sie do Shwezigon Pagoda zbudowanej przez króla Anawrahta na początku 11th jako religijny przybytek. Po czym zobaczymy swiatynie Annada arcydzieło architektury oraz przyległy klasztor murowany z pięknymi i dobrze – zachowanymi malowidłami.

Po czym Swiatynia Thatbinnyu znana jako “świątynie wszechwiedzy”,pochodząca z 1144 roku i świątyni e Sulamani. Transfer do hotelu i wypoczynek. W godzinach popołudniowych, odwiedźmy jedne z najcenniejszych rękodzieł kraju fabrykę laku. Następnie odwiedziemy świątynię Damayangyi zbudowaną przez Narathu. Udamy sie tez wycieczkę do świątyni Pyitthagyi(15 min). Następnie transfer do hotelu. Nocleg w Bagan.

Day 4 :

Tego dnia będziemy kontynuować nasz wycieczkę po Baganie, która zaczniemy od kompleksu świątyń Payarthonezu Min Nan Czw Village, Gubyaukgyi Temple po czym świątynie Nanpaya świątynia ze skomplikowanymi rzeźbami. Ostatnia świątynia Apyeyandanar Świątynia Lawkannandar gdzie będziemy podziwiać pejzaż i zachód słońca ze szczytu. Nocleg w Bagan.

Day 5 :

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Mt. Popa, około jednej godziny jazdy od Bagan.
Ta wulkaniczna góra wznosi się 1520 metrów w niebo . Wspinaczka na szczyt trwa około 45 minut gdzie odwiedzimy sanktuarium Mahagiri poświęcone “NAT” (duchóm) Na samym szczycie znajduje się wspaniały widok na okolicę. A następnie z udamy się z powrotem do Bagan. Po drodze będziemy podziwiać wspaniale okoliczne pejzaże. Resztę czasu jest wolnya na. Nocleg w Bagan.

Day 6 :

Krotki lot do Heho, lotniska , które jest brama do bajecznego jęzora Inle. Postój na rynku w miasteczku Nyaung Shwe, Poczym przesiądziemy się w prywatną łódź motorowa. Ekscytujący rejs przeniesie nas do przeszłości. Mijać będziemy pływające ogrody i domy na palach. Odwiedzimy Ngaphechaung Monastery- jeden z najstarszych klasztorów na jeziorze, znany ze skaczących Kotow. Słynna spełniający życzenia Phaung Pagoda Daw Oo, Po czym unikatowa Inpawkhone Village- słynie z tkactwa jedwabiu i fabryki cygar gdzie lokalne birmańskie cygara są wykonane ręcznie. Zobaczymy też warsztaty srebra i kobiety z plemienia Padaung, znane ze swoich długich szyi. Nocleg na jeziorze Inle.

Day 7 :

<p>ego ranka, odwiedzimy kolorowy lokalnym rynek w rejonie Inle Lake (tylko otwarty w dzień targowy). A następnie 45 minutowy rejs do Indein, aby odwiedzić kompleks Pagoda Shwe Indein gdzie po sciezce schodów udamy sie na szczyt. Następnie wizyta łodzią w okolicach pływających ogrodów. Po czym .Flight to Rangun,</p>

WLICZONE W CENĘ

  • Transport.
  • Hotel + Sniadania
  • Przewodnik angielsko języczny.
  • Woda butelkowana.

NIE WLICZONE W CENĘ

  • Bilety wstępu.
  • Lunch
  • Obiady

Proces zakupu usługi

Od planowania, kalkulacji do płatności, cały proces jest automatyczny i pozwala na samodzielny zakup. Dlatego w tej zakładce znajdziesz porady jak to zrobić bezproblemowo. Proces jest bardzo prosty i logiczny. Rozumiemy jednak że wymaga klarownego opisu.

Planowanie

Wybierz kraj, usługę i miejsce. Każda strona usługi posiada parę zakładek. Znajdziesz w nich opis usługi, co ona zawiera. Czyli, co oferujemy ? W zakładce regulamin usługi znajdziesz zasady przyjmowania zleceń, których przestrzegania wymagamy.

Kalkulacje

Wybierz dzień w kalendarzu i zaznacz liczbę osób. Cena powinna pokazać się na końcu automatycznie. Po wciśnięciu funkcji “Book Now”, pokaże się szczegółowa kalkulacja. Jeżeli ją akceptujesz przejdź do funkcji płatności. Rabat grupowy dotyczy wycieczek i transportu, jeżeli nie znajdziesz tej funkcji, to znaczy że tej usługi nie dotyczy.

Płatności

Wybierz swój rodzaj  płatności- Paypal, karta lub każdą inną która jest uwzględniona. Następnie wpisz informacje płatnika potrzebne do procesu płatności. Nasza platforma jest zweryfikowana przez  agenta płatności do otrzymania płatności i nie przechowujemy informacji.

Potwierdzenie

Po zaakceptowaniu przedpłaty dostaniesz dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał emaila od nas po zatwierdzonej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie personalne.

Odrzucenie

       

 Jeżeli płatność nie została zaakceptowana, standardowo sprawdź prawidłowość informacji, które podałeś lub wybierz inna formę płatności. Korzystamy z usług standardowych agencji płatności, dlatego nie mamy wpływu na akceptacje poza propozycji  innej.

Disclaimer

Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo. Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winy klienta przedpłata nie jest zwracana.

REZERWACJA

Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem  lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.

PRZEDPŁATA.

Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.

CENA

Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

Disclaimer

 Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winny klienta przedpłata nie jest zwracana.

From $ 1,065
/ LICZBA DOROSŁYCH OSÓB
From $ 20
/ LICZBA DZIECI
From $ 50
/ OPIEKUN KIEROWCA WSTAW 1 LUB BEZ ZOSTAW 0

Trip Facts

  • Podane ceny dotycząj 1 osoby. Przy 3 osobach i wiecej udzielamy rabatu grupwego. Bez 30 % lub 40% ( zależy od kraju ) przedpłat zlecenia nie są przyjmowane. Pozostałą kwotę przyjmujemy przy spotkaniu. na miejscu.

WAŻNE !!!

W przypadku akceptacji twojej  płatności  otrzymasz  dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał drugiego emaila od nas po zatwierdzoniej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie od nas personalnalne