Scuba Diving- Koh Rong Samloen

KOD     RDD-013

Kliknij powyżej

Zapoznaj  się z zakładkami powyżej. Zaczynając od planu do kalkulacji i płatności, proces jest automatyczny. Pozwala to na samodzielny zakup, do czego zachęcamy.  W zakładkach tych znajdziesz wskazówki  jak to zrobić bez problemu. Znajdziesz tam co oferujemy w jakiej cenie oraz czego wymagamy.

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem, Whatsapp lub  każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu w zakładce #kontakt nas# lub w stopce na stronie głównej.
https://www.tripadvisor.com.au/Attraction_Review-g1808558-d3606997-Reviews-Koh_Rong_Dive_Center-Koh_Rong_Koh_Kong_Province.html
Day 1 :

<p>Nasze codzienne nurkowania i większość naszych treningów odbywa się wokół wysp Koh Rong, Koh Koun i Koh Rong Sanloem. </p><p></p><p>Prowadzimy specjalne wycieczki na odległe wyspy Koh Tang, Koh Prins i Condor Reef, ale ze względu na odległość do tych miejsc nurkowych oraz warunki wiatrowe i pogodowe nie jesteśmy w stanie zaoferować tego rodzaju wycieczek na co dzień.</p><p></p><p>Nasza niestandardowa łódź nurkowa „Heng Heng” jest bezpieczną i wygodną łodzią odpowiednią dla maksymalnie 20 nurków. </p><p></p><p>Nasza załoga łodzi pomoże Ci przygotować się, wejść i wyjść z wody i zapewnić Ci bezpieczeństwo przez cały czas.</p><p></p><p>Najlepszy sezon do nurkowania w Kambodży to pora sucha, mniej więcej od listopada do maja. </p><p></p><p></p><p>Mimo to robimy to, co robimy najlepiej i nurkujemy przez cały rok. Również poza sezonem w Kambodży mogą być spektakularne nurkowania!</p><p>Jedna wyprawa nurkowa – od 14:00 do 16:00</p><p></p><p>60 USD</p><p>Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.</p><p>Wypożyczenie sprzętu nie jest wliczone</p><p>Nurkowanie nocne – od 17:30 do 19:30</p><p></p><p>60 USD</p><p>Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.</p><p>Wypożyczenie sprzętu i podwodnej latarki nie jest wliczone</p><p>Pakiet sześciu nurkowań</p><p></p><p>200 USD</p><p>Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.</p><p>Wypożyczenie sprzętu i podwodnej latarki nie jest wliczone</p><p>Odświeżanie (odświeżanie teorii oraz nurkowanie z krótkimi umiejętnościami)</p><p></p><p>15 USD</p><p>Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.</p><p>Wypożyczenie sprzętu nie jest wliczone.</p><p>Wycieczka na daleką wyspę – od 08:00 do 18:00</p><p></p><p>170 USD</p><p>Cena obejmuje dwa nurkowania na jednej z zewnętrznych wysp (Koh Tang, Koh Prin, rafa Condor), lunch, herbatę, kawę i wodę, owoce i ciastka na pokładzie.</p><p>Wypożyczenie sprzętu nie jest wliczone.</p><p>Dodatek za podróż na daleką wyspę</p><p></p><p>80 USD</p><p>Zostanie dodany do ceny pakietu podczas dołączania do dalekiej wyspy</p><p>Nocna wycieczka</p><p></p><p>80 USD</p><p>Cena obejmuje dwa nurkowania na jednej z zewnętrznych wysp (Koh Tang, Koh Prin, rafa Condor), zakwaterowanie na łodzi, lunch, herbatę, kawę i wodę, owoce i ciastka na pokładzie. Wypożyczenie sprzętu i podwodnej latarki nie jest wliczone.</p>

WLICZONE W CENĘ

  • Certyfikowany instruktor.
  • Sprzęt do nurkowania.
  • Kamizelki ratunkowe.

NIE WLICZONE W CENĘ.

Proces zakupu usługi

Od planowania, kalkulacji do płatności, cały proces jest automatyczny i pozwala na samodzielny zakup. Dlatego w tej zakładce znajdziesz porady jak to zrobić bezproblemowo. Proces jest bardzo prosty i logiczny. Rozumiemy jednak że wymaga klarownego opisu.

Planowanie

Wybierz kraj, usługę i miejsce. Każda strona usługi posiada parę zakładek. Znajdziesz w nich opis usługi, co ona zawiera. Czyli, co oferujemy ? W zakładce regulamin usługi znajdziesz zasady przyjmowania zleceń, których przestrzegania wymagamy.

Kalkulacje

Wybierz dzień w kalendarzu i zaznacz liczbę osób. Cena powinna pokazać się na końcu automatycznie. Po wciśnięciu funkcji “Book Now”, pokaże się szczegółowa kalkulacja. Jeżeli ją akceptujesz przejdź do funkcji płatności. Rabat grupowy dotyczy wycieczek i transportu, jeżeli nie znajdziesz tej funkcji, to znaczy że tej usługi nie dotyczy.

Płatności

Wybierz swój rodzaj  płatności- Paypal, karta lub każdą inną która jest uwzględniona. Następnie wpisz informacje płatnika potrzebne do procesu płatności. Nasza platforma jest zweryfikowana przez  agenta płatności do otrzymania płatności i nie przechowujemy informacji.

Potwierdzenie

Po zaakceptowaniu przedpłaty dostaniesz dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał emaila od nas po zatwierdzonej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie personalne.

Odrzucenie

       

 Jeżeli płatność nie została zaakceptowana, standardowo sprawdź prawidłowość informacji, które podałeś lub wybierz inna formę płatności. Korzystamy z usług standardowych agencji płatności, dlatego nie mamy wpływu na akceptacje poza propozycji  innej.

Disclaimer

Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo. Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winy klienta przedpłata nie jest zwracana.

REZERWACJA

Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem  lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.

PRZEDPŁATA.

Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.

CENA

Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

Disclaimer

 Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winny klienta przedpłata nie jest zwracana.

From $ 26
/ LICZBA DOROSŁYCH OSÓB
From $ 20
/ LICZBA DZIECI
From $ 50
/ OPIEKUN KIEROWCA WSTAW 1 LUB BEZ ZOSTAW 0

Trip Facts

  • Podane ceny dotycząj 1 osoby. Przy 3 osobach i wiecej udzielamy rabatu grupwego. Bez 30 % lub 40% ( zależy od kraju ) przedpłat zlecenia nie są przyjmowane. Pozostałą kwotę przyjmujemy przy spotkaniu. na miejscu.

WAŻNE !!!

W przypadku akceptacji twojej  płatności  otrzymasz  dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał drugiego emaila od nas po zatwierdzoniej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie od nas personalnalne