Scuba Diving- Koh Rong Samloen

diver44

KOD     RDD-013

Kliknij powyżej

Zapoznaj  się z zakładkami powyżej. Zaczynając od planu do kalkulacji i płatności, proces jest automatyczny. Pozwala to na samodzielny zakup, do czego zachęcamy.  W zakładkach tych znajdziesz wskazówki  jak to zrobić bez problemu. Znajdziesz tam co oferujemy w jakiej cenie oraz czego wymagamy.

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem, Whatsapp lub  każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu w zakładce #kontakt nas# lub w stopce na stronie głównej.
https://www.tripadvisor.com.au/Attraction_Review-g1808558-d3606997-Reviews-Koh_Rong_Dive_Center-Koh_Rong_Koh_Kong_Province.html
Day 1

Nasze codzienne nurkowania i większość naszych treningów odbywa się wokół wysp Koh Rong, Koh Koun i Koh Rong Sanloem.

Prowadzimy specjalne wycieczki na odległe wyspy Koh Tang, Koh Prins i Condor Reef, ale ze względu na odległość do tych miejsc nurkowych oraz warunki wiatrowe i pogodowe nie jesteśmy w stanie zaoferować tego rodzaju wycieczek na co dzień.

Nasza niestandardowa łódź nurkowa „Heng Heng” jest bezpieczną i wygodną łodzią odpowiednią dla maksymalnie 20 nurków.

Nasza załoga łodzi pomoże Ci przygotować się, wejść i wyjść z wody i zapewnić Ci bezpieczeństwo przez cały czas.

Najlepszy sezon do nurkowania w Kambodży to pora sucha, mniej więcej od listopada do maja.

Mimo to robimy to, co robimy najlepiej i nurkujemy przez cały rok. Również poza sezonem w Kambodży mogą być spektakularne nurkowania!

Jedna wyprawa nurkowa – od 14:00 do 16:00

60 USD

Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu nie jest wliczone

Nurkowanie nocne – od 17:30 do 19:30

60 USD

Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu i podwodnej latarki nie jest wliczone

Pakiet sześciu nurkowań

200 USD

Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu i podwodnej latarki nie jest wliczone

Odświeżanie (odświeżanie teorii oraz nurkowanie z krótkimi umiejętnościami)

15 USD

Cena obejmuje zbiorniki, ciężarki, pas obciążający, herbatę, kawę, wodę, owoce i herbatniki na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu nie jest wliczone.

Wycieczka na daleką wyspę – od 08:00 do 18:00

170 USD

Cena obejmuje dwa nurkowania na jednej z zewnętrznych wysp (Koh Tang, Koh Prin, rafa Condor), lunch, herbatę, kawę i wodę, owoce i ciastka na pokładzie.

Wypożyczenie sprzętu nie jest wliczone.

Dodatek za podróż na daleką wyspę

80 USD

Zostanie dodany do ceny pakietu podczas dołączania do dalekiej wyspy

Nocna wycieczka

80 USD

Cena obejmuje dwa nurkowania na jednej z zewnętrznych wysp (Koh Tang, Koh Prin, rafa Condor), zakwaterowanie na łodzi, lunch, herbatę, kawę i wodę, owoce i ciastka na pokładzie. Wypożyczenie sprzętu i podwodnej latarki nie jest wliczone.

WLICZONE W CENĘ

  • Certyfikowany instruktor.
  • Sprzęt do nurkowania.
  • Kamizelki ratunkowe.

NIE WLICZONE W CENĘ.

Proces zakupu usługi

Od planowania, kalkulacji do płatności, cały proces jest automatyczny i pozwala na samodzielny zakup. Dlatego w tej zakładce znajdziesz porady jak to zrobić bezproblemowo. Proces jest bardzo prosty i logiczny. Rozumiemy jednak że wymaga klarownego opisu.

Planowanie

Wybierz kraj, usługę i miejsce. Każda strona usługi posiada parę zakładek. Znajdziesz w nich opis usługi, co ona zawiera. Czyli, co oferujemy ? W zakładce regulamin usługi znajdziesz zasady przyjmowania zleceń, których przestrzegania wymagamy.

Kalkulacje

Wybierz dzień w kalendarzu i zaznacz liczbę osób. Cena powinna pokazać się na końcu automatycznie. Po wciśnięciu funkcji “Book Now”, pokaże się szczegółowa kalkulacja. Jeżeli ją akceptujesz przejdź do funkcji płatności. Rabat grupowy dotyczy wycieczek i transportu, jeżeli nie znajdziesz tej funkcji, to znaczy że tej usługi nie dotyczy.

Płatności

Wybierz swój rodzaj  płatności- Paypal, karta lub każdą inną która jest uwzględniona. Następnie wpisz informacje płatnika potrzebne do procesu płatności. Nasza platforma jest zweryfikowana przez  agenta płatności do otrzymania płatności i nie przechowujemy informacji.

Potwierdzenie

Po zaakceptowaniu przedpłaty dostaniesz dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał emaila od nas po zatwierdzonej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie personalne.

Odrzucenie

       

 Jeżeli płatność nie została zaakceptowana, standardowo sprawdź prawidłowość informacji, które podałeś lub wybierz inna formę płatności. Korzystamy z usług standardowych agencji płatności, dlatego nie mamy wpływu na akceptacje poza propozycji  innej.

Disclaimer

Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo. Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winy klienta przedpłata nie jest zwracana.

REZERWACJA

Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem  lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.

PRZEDPŁATA.

Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.

CENA

Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

Disclaimer

 Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winny klienta przedpłata nie jest zwracana.

From $ 26
per LICZBA DOROSŁYCH OSÓB
From $ 20
per LICZBA DZIECI
From $ 50
per OPIEKUN KIEROWCA WSTAW 1 LUB BEZ ZOSTAW 0

Trip Facts

  • Podane ceny dotycząj 1 osoby. Przy 3 osobach i wiecej udzielamy rabatu grupwego. Bez 30 % lub 40% ( zależy od kraju ) przedpłat zlecenia nie są przyjmowane. Pozostałą kwotę przyjmujemy przy spotkaniu. na miejscu.

WAŻNE !!!

W przypadku akceptacji twojej  płatności  otrzymasz  dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał drugiego emaila od nas po zatwierdzoniej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie od nas personalnalne