Wioski rybackie i Sihanoukville

KOD RDS-015

Kliknij powyżej

Zapoznaj  się z zakładkami powyżej. Zaczynając od planu do kalkulacji i płatności, proces jest automatyczny. Pozwala to na samodzielny zakup, do czego zachęcamy.  W zakładkach tych znajdziesz wskazówki  jak to zrobić bez problemu. Znajdziesz tam co oferujemy w jakiej cenie oraz czego wymagamy.

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem, Whatsapp lub  każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu w zakładce #kontakt nas# lub w stopce na stronie głównej.
https://www.tripadvisor.com.au/AttractionProductReview-g325573-d19528921-Best_Sihanoukville_Day_Tours_From_Cruise_Port_or_Hotel-Sihanoukville_Sihanoukville.html
Day 1 :

Zaczniemy od portu, jeśli przyjedziesz rejsem lub hotelem w Sihanouk Ville i udamy się do portu Odbiór z GATE 1 portu, Tumnuk Rolok.

Zobaczysz, jak rybacy wykonują swoje codzienne czynności. W nocy zmierzają w kierunku otwartego morza i wracają do portu wcześnie rano ze swoim połowem.

Zobaczysz lokalne łodzie stojące w szeregu w porcie, podczas gdy rybacy rozładowują swój połów i spędzają dzień na naprawie i przygotowywaniu sieci do rzucania na następny połów. Będziesz miał okazję podziwiać kaskadę wodospadu Kbal Chhay przez naturalne formacje skalne.

Najlepiej oglądany w porze deszczowej od lipca do października, jest to również popularny teren piknikowy dla lokalnych turystów, szczególnie w weekendy.

Wodospady pochodzą z różnych pasm górskich i są źródłem czystej wody do Sihanoukville.

Odwiedzimy również centralny rynek Phsar Leu, gdzie zobaczysz lokalny styl życia i kulturę.

Przeglądniemy sekcje rynku, takie jak owoce, owoce morza, ubrania, biżuteria, khmerskie jedzenie i różne inne lokalne towary.

Podczas tej wycieczki zobaczysz także jedną z najbardziej interesujących pagód w Sihanoukville. Wat Leu (Upper Wat) znajduje się na wzgórzu i oferuje spektakularny widok na całe miasto, okoliczne plaże i pobliskie wyspy.

Podziwiać będziemy kamienną architekturę złotego sanktuarium, zwłaszcza trzy białe słonie z posągami Buddy na szczycie kamiennej ściany.

Świątynia mieści buddyjskie rzeźby i zawiera kolorowe malowidła ścienne w środku. To aktywne miejsce kultu, w którym w specjalne dni oferowane są jedzenie i owoce. Wejdź do centrum życia na wsi w małej wiosce Sihanoukville na wsi.

Zanurzymy się w autentycznym wiejskim życiu, oglądając tradycyjne domy i obserwując ludzi pracujących na polach i farmach.

Dowiemy się od lokalnego przewodnika o codziennym życiu ludzi w tej małej wiosce. Zobaczysz także Pomnik Niepodległości, który leży w małym parku na skrzyżowaniu oddzielającym centrum miasta Sihanoukville od Wzgórza Zwycięstwa.

Sąsiednia świątynia służy również jako miejsce ważnych festiwali religijnych.

Wreszcie, wycieczka do Sihanoukville nie będzie kompletna bez spacerów po piaszczystych plażach, aby poczuć powiew tropikalnej wyspy.

Zrobimy sobie przerwę na kawę lub lunch na żądanie na własny rachunek.

Wycieczka kończy się odwiezieniem do hotelu lub w porcie morskim.

WLICZONE W CENĘ

  • Certyfikowany instruktor.
  • Sprzęt do nurkowania.
  • Kamizelki ratunkowe.

NIE WLICZONE W CENĘ.

Proces zakupu usługi

Od planowania, kalkulacji do płatności, cały proces jest automatyczny i pozwala na samodzielny zakup. Dlatego w tej zakładce znajdziesz porady jak to zrobić bezproblemowo. Proces jest bardzo prosty i logiczny. Rozumiemy jednak że wymaga klarownego opisu.

Planowanie

Wybierz kraj, usługę i miejsce. Każda strona usługi posiada parę zakładek. Znajdziesz w nich opis usługi, co ona zawiera. Czyli, co oferujemy ? W zakładce regulamin usługi znajdziesz zasady przyjmowania zleceń, których przestrzegania wymagamy.

Kalkulacje

Wybierz dzień w kalendarzu i zaznacz liczbę osób. Cena powinna pokazać się na końcu automatycznie. Po wciśnięciu funkcji “Book Now”, pokaże się szczegółowa kalkulacja. Jeżeli ją akceptujesz przejdź do funkcji płatności. Rabat grupowy dotyczy wycieczek i transportu, jeżeli nie znajdziesz tej funkcji, to znaczy że tej usługi nie dotyczy.

Płatności

Wybierz swój rodzaj  płatności- Paypal, karta lub każdą inną która jest uwzględniona. Następnie wpisz informacje płatnika potrzebne do procesu płatności. Nasza platforma jest zweryfikowana przez  agenta płatności do otrzymania płatności i nie przechowujemy informacji.

Potwierdzenie

Po zaakceptowaniu przedpłaty dostaniesz dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał emaila od nas po zatwierdzonej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie personalne.

Odrzucenie

       

 Jeżeli płatność nie została zaakceptowana, standardowo sprawdź prawidłowość informacji, które podałeś lub wybierz inna formę płatności. Korzystamy z usług standardowych agencji płatności, dlatego nie mamy wpływu na akceptacje poza propozycji  innej.

Disclaimer

Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo. Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winy klienta przedpłata nie jest zwracana.

REZERWACJA

Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem  lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.

PRZEDPŁATA.

Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.

CENA

Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

Disclaimer

 Jeżeli niedopełnienie usługi nastąpiło z nieprawidłowości, błędu lub winny klienta przedpłata nie jest zwracana.

From $ 26
/ LICZBA DOROSŁYCH OSÓB
From $ 20
/ LICZBA DZIECI
From $ 50
/ OPIEKUN KIEROWCA WSTAW 1 LUB BEZ ZOSTAW 0

WAŻNE !!!

W przypadku akceptacji twojej  płatności  otrzymasz  dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał drugiego emaila od nas po zatwierdzoniej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie od nas personalnalne