Wioski rybackie i Sihanoukville - 1 Day

4444444

KOD RDS-015

.

Kliknij powyżej

Zapoznaj się z Trasą i Opisem  wycieczki. Co zawarte jest w cenie? Z zasadami  zleceń oraz szczegółami przyjmowania Państwa rezerwacji. Wszystkie  istotne informacje znajdują się  w zakładkach powyżej. Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo

Proces zakupu usługi

Wybierz dzień  w  zakładce  kalendarza obok  i kliknij. Następnie wpisz ilość osób w grupie (minimum 2 osoby) Cena zależy od liczby osób w grupie. Po otrzymaniu kalkulacji  kliknij funkcje „Book now”. Ostatnia strona zawiera formularz do płatności PayPal. Gdybyś miał wątpliwości na temat płatności to więcej informacji znajdziesz powyżej w zakładce Regulamin Zleceń

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem lub Whatsapp albo każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu. Informacje jak skontaktować się z nami znajdziesz na stronie główniej w zakładce skontaktuj się z nami lub w stopce strony.

https://www.tripadvisor.com.au/AttractionProductReview-g325573-d19528921-Best_Sihanoukville_Day_Tours_From_Cruise_Port_or_Hotel-Sihanoukville_Sihanoukville.html

Day 1

Zaczniemy od portu, jeśli przyjedziesz rejsem lub hotelem w Sihanouk Ville i udamy się do portu Odbiór z GATE 1 portu, Tumnuk Rolok.

Zobaczysz, jak rybacy wykonują swoje codzienne czynności. W nocy zmierzają w kierunku otwartego morza i wracają do portu wcześnie rano ze swoim połowem.

Zobaczysz lokalne łodzie stojące w szeregu w porcie, podczas gdy rybacy rozładowują swój połów i spędzają dzień na naprawie i przygotowywaniu sieci do rzucania na następny połów. Będziesz miał okazję podziwiać kaskadę wodospadu Kbal Chhay przez naturalne formacje skalne.

Najlepiej oglądany w porze deszczowej od lipca do października, jest to również popularny teren piknikowy dla lokalnych turystów, szczególnie w weekendy.

Wodospady pochodzą z różnych pasm górskich i są źródłem czystej wody do Sihanoukville.

Odwiedzimy również centralny rynek Phsar Leu, gdzie zobaczysz lokalny styl życia i kulturę.

Przeglądniemy sekcje rynku, takie jak owoce, owoce morza, ubrania, biżuteria, khmerskie jedzenie i różne inne lokalne towary.

Podczas tej wycieczki zobaczysz także jedną z najbardziej interesujących pagód w Sihanoukville. Wat Leu (Upper Wat) znajduje się na wzgórzu i oferuje spektakularny widok na całe miasto, okoliczne plaże i pobliskie wyspy.

Podziwiać będziemy kamienną architekturę złotego sanktuarium, zwłaszcza trzy białe słonie z posągami Buddy na szczycie kamiennej ściany.

Świątynia mieści buddyjskie rzeźby i zawiera kolorowe malowidła ścienne w środku. To aktywne miejsce kultu, w którym w specjalne dni oferowane są jedzenie i owoce. Wejdź do centrum życia na wsi w małej wiosce Sihanoukville na wsi.

Zanurzymy się w autentycznym wiejskim życiu, oglądając tradycyjne domy i obserwując ludzi pracujących na polach i farmach.

Dowiemy się od lokalnego przewodnika o codziennym życiu ludzi w tej małej wiosce. Zobaczysz także Pomnik Niepodległości, który leży w małym parku na skrzyżowaniu oddzielającym centrum miasta Sihanoukville od Wzgórza Zwycięstwa.

Sąsiednia świątynia służy również jako miejsce ważnych festiwali religijnych.

Wreszcie, wycieczka do Sihanoukville nie będzie kompletna bez spacerów po piaszczystych plażach, aby poczuć powiew tropikalnej wyspy.

Zrobimy sobie przerwę na kawę lub lunch na żądanie na własny rachunek.

Wycieczka kończy się odwiezieniem do hotelu lub w porcie morskim.

WLICZONE W CENĘ

  • Woda butelkowana
  • Wielojęzyczny przewodnik
  • Transport z hotelu
REZERWACJA
Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.
PRZEDPŁATA.
Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.
CENA
Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

From $ 59
per LICZBA DOROSŁYCH OSÓB

Trip Facts

  • Podane ceny dotycząj 1 osoby. Przy 3 osobach i wiecej udzielamy rabatu grupwego. Bez 40% przedpłat zlecenia nie są przyjmowane pozostałe 60% przyjmujemy przy spotkaniu.

WAŻNE !!!

W przypadku akceptacji twojej  płatności  otrzymasz  dwa emaile. Pierwszy automatyczny od firmy płatniczej. Drugi email od firmy Altman Travel w terminie 1 do 3 dni. Gdybyś nie dostał drugiego emaila od nas po zatwierdzoniej płatności koniecznie skontaktuj się z nami. Zakup jest automatyczny, potwierdzenie musi być koniecznie od nas personalnalne